بیوگرافی جو ویتالی

جو ویتالی (متولد ۲۹ دسامبر ۱۹۵۴) مدرس روحانی است که بدلیل حضورش در فیلم راز و نوشتن کتاب های عامل جذب و کتاب محدودیت صفر مشهور شده است. هنگامیکه در خیابانهای دالاس کارتن خواب بود همواره مشتاق و علاقمند خواندن کتاب بود. کتاب های متافیزیک و تفکر مثبت او را به سمت استفاده از قانون جذب برای رشد و ترقی سوق دادند. جو ویتالی در حال حاضر در کنار همسرش نریسا ادن در استین تگزاس زندگی می کند.

جو وایتالی در شهر نیلز در اوهایو متولد شد و در دبیرستان مک کینلی تحصیل کرد. به عنوان بازمانده سو رفتارهای خانگی، جو در سنین جوانی به کتاب خوانی علاقمند شد. او کتاب را منبع آرامش و خرد می دانست.

قبل از آغاز شغلش به عنوان یک کپی رایتر در هیوستون تگزاس، برای ادامه تحصیل به کالج دولتی کنت در شهر کنت اوهایو نقل مکان کرد. در سال ۱۹۸۴، جو ویتالی اولین کتابش با عنوان ذن و هنر نوشتن را به رشته تحریر درآورد. در سال ۱۹۹۵، ویتالی کتاب نوشته های هیپنوتیزمی را نوشت. جو وایتالی در چندین فیلم از جمله آنرا برای همه چیز امتحانش کن، راز، در جستجوی زندگی متعادل، قطب نما، و کشف موهبت به عنوان کارشناس قانون جذب ظاهر شد همچنین برنامه miracle coaching (مربی گری معجزه) با هدف فراهم آوردن راهنمایی و کمک از طریق فرآیند قانون جذب توسط ویتالی تهیه شد. جو ویتالی همچنین در موسیقی هم سررشته داشته و با پانزده آلبوم به نام خودش شهرت دارد.

اولین کتاب جو ویتالی با عنوان ذِن و هنر نوشتن (Zen and the Art of Writing) در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. سایر آثار او شامل عامل جذب، کلید و ایمان می باشد. ویتالی همچنین برنامه های صوتی بسیاری از جمله آوای بلبل (nightingale_conant) ضبط کرده است. ویتالی کتابی درباره رازهای کسب و کار p.t barnum با عنوان کتاب هر دقیقه یک مشتری زاده می شود نیز نوشته است. در سال ۲۰۰۵، جو با نوشتن کتاب عامل جذب: ۵ قدم آسان برای خلق ثروت (یا هر چیز دیگری) از درون و بیرون نویسنده پرفروشترین کتاب شد. ویتالی همچنین کتاب هایی در زمینه بازاریابی و کسب و کار (نوشته های هیپنوتیزمی: چگونه مشتریان را تنها با کلامتان اغوا و ترغیب کنید، خرید ترانس: روانشناسی جدید فروش و بازاریابی) نوشته است.

در سالهای ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، ویتالی چندین کتاب نوشته است با عناوین: معجزه: ۶ قدم بسوی روشنفکری (۲۰۱۶)، نقل قولهای قانون جذب (۲۰۱۷)، و تازه ترین کتابش با عنوان همه چیز ممکن است (۲۰۱۸).

جو ویتالی در کتابهای محدودیت صفر و حضور در وضعیت صفر به تشریح هواپونوپونو که یک روش پاکسازی بومیان هاوایی است می پردازد.

محصولات مرتبط با جو ویتالی

دیدگاهتان را بنویسید